MNYT MT                   ELTE BTK                   Szakmódszertani Központ         
 

 Kapcsolat

 Versenykiírás 2021-re

 Nevezés 2021

 Versenyeredmények

 Szabályzat 2021

 Díjazott tanárok

 Díjazott iskolák

 Támogatóink

 Beszédtémák ÚJ!

 Naptár ÚJ!

 Könyvajánló ÚJ!

 A versenyről

 A verseny értékelése

 Vélemények a versenyről

 A verseny anyaga

 Gyakorlóanyagok

 Hasznos oldalak

 Jelentkezés a honlapon

 Regisztráció hírlevélre

 Oklevélminta

 Emléklapminta

 Hírek rólunk

 Beszámoló 2021

 

A verseny szervezőbizottsága kiemelkedő pedagógiai munkájukért a következő felkészítő tanárokat tüntette ki Elismerő Oklevéllel:

Dr. Árgyelán Dánielné, Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár

Bárdosné Kovács Erzsébet, Berze Nagy János Gimnázium, Gyöngyös

Békés Izabella, Deák Ferenc Gimnázium, Szeged

Bognárné Fejes Anikó, Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi

Bordánné Kovács Zita, Stromfeld Aurél Gépipari, Építőipari és Informatikai Szakközépiskola, Salgótarján

Bóka Gábor, Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium, Budapest

Bozó Zsuzsanna, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád

Csákiné Győri Beáta, Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Sárospatak

Csekő Györgyi, Budapest VI. kerületi Szinyei Merse Pál Gimnázium, Budapest

Csordás Lászlóné, Somogy Megyei Perczel Mór Gimnázium, Siófok

Csonkáné Németh Klára, Somogy Megyei Perczel Mór Gimnázium, Siófok

Debreceniné Barancsi Emese, Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Mezőtúr

Demkó Ferenc, Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Sárospatak

Devecsai Andrea, Bálint Márton Általános és Középiskola, Törökbálint

Fábián Enikő, Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Kaposvár

Dr. Ferdinandy Csabáné, Táncsics Mihály Gimnázium, Kaposvár

Fodor Éva, Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza

Gonda Zsuzsa, Eötvös József Gimnázium, Budapest

Gyenese Viktória, Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Zalaegerszeg

Hajas Zsuzsanna, Debreceni Szakképzési Centrum Vegyipari Szakközépiskolája, Debrecen

Hinger Tamás, Keszthelyi Vajda János Gimnázium, Keszthely

Hites Borbála, Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest

Horváth Zsuzsanna, Jedlik Ányos Gimnázium, Budapest

Hutvágnerné Róth Éva, Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros

Jámbor Erzsébet, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium, Budakeszi

Jobbágy László, Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc

Dr. Juhász Attila, Révai Miklós Gimnázium, Győr

Juhászné Székely Magda, Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium, Budapest

Kántor Péter, Árpád Gimnázium, Tatabánya

Kaolbert Erika, Bárdos László Gimnázium, Tatabánya

Kelemen Zsófia, Budapest XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium, Budapest

Keppel Dániel, Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium és Kollégium, Budapest

Keszy-Harmath Dániel, Budai Középiskola, Budapest

Király Viktor, Lovassy László Gimnázium, Veszprém

Kissné Kocsis Marianna, Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye, Csongrád

Kovács Katalin, Pannon Oktatási Központ Gimnázium, Dunaújváros

Krettné Bagi Mária, Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét

Kutnyánszkyné Bacskai Eszter, Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád

Lendvainé Kovács Erika, Corvin Mátyás Gimnázium és Műszaki Szakközépiskola, Budapest

Libárdi Péter, Szent István Gimnázium, Budapest

Lőrincz Tamás, Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár

Major Hajnalka, MNÁMK Gimnázium, Baja

Maróti Zsolt, Vörösmarty Mihály Gimnázium, Érd

Nagy Julianna, Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium, Budakeszi

Dr. Oláhné Szabó Judit, Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény

Ollé Katalin, Kempelen Farkas Gazdasági, Vendéglátó, Idegenforgalmi Alapítványi Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Komárom

Pólik Magdolna, Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc

Salga Imre, ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium, Budapest

Szabóné dr. Nagy Enikő, Irinyi János Gimnázium, Szakközép- és Szakiskola, Debrecen

Székely Andrea, Trefort Ágoston Szakközépiskola, Budapest

Szentesné Péter Orsolya, Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest

Szurmik Zoltán, Horváth Mihály Gimnázium, Szentes

Tamás Csilla, Leőwey Klára Gimnázium, Pécs

Tóthné Muráncsik Mónika, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium, Kecskemét

Turányi Katalin, Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, Gimnázium és Zeneiskola, Budapest

Turcsányi Márta, Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest

Újváriné Vanó Csilla, Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye, Csongrád

Varga Magdolna, Tömörkény István Gimnázium és Művészeti Szakközépiskola, Szeged

Varró Zsuzsanna, BVHSZC Semmelweis Ignác Szakképző Iskolája, Budapest

Zákányné Frei Erzsébet, Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas

 

Gratulálunk a kiváló pedagógusoknak!




Vissza  a főoldalra