MNYT MT                   ELTE BTK                   Szakmódszertani Központ         
 

 Kapcsolat

 Versenykiírás 2021-re

 Nevezés 2021

 Versenyeredmények

 Szabályzat 2021

 Díjazott tanárok

 Díjazott iskolák

 Támogatóink

 Beszédtémák ÚJ!

 Naptár ÚJ!

 Könyvajánló ÚJ!

 A versenyről

 A verseny értékelése

 Vélemények a versenyről

 A verseny anyaga

 Gyakorlóanyagok

 Hasznos oldalak

 Jelentkezés a honlapon

 Regisztráció hírlevélre

 Oklevélminta

 Emléklapminta

 Hírek rólunk

 Beszámoló 2020

 

A verseny szervezőbizottsága kiemelkedő pedagógiai munkájukért a következő középiskolákat tüntette ki Elismerő Oklevéllel:

 

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

V. István Katolikus Szakközépiskola és Gimnázium, Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola, Sátoraljaújhely

Altematív Közgazdasági Gimnázium

Andrássy Gyula Gimnázium és Kollégium, Békéscsaba

Árpád Gimnázium, Tatabánya

Baár–Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon, Budapest

Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola

Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola, a Csongrádi Oktatási Központ Tagintézménye, Csongrád

Berze Nagy János Gimnázium, Szakiskola és Kollégium, Gyöngyös

Bibó István Gimnázium, Kiskunhalas

Bocskai István Gimnázium, Hajdúböszörmény

Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium, Bonyhád

Budai Középiskola, Budapest

Budapest XVII. Kerületi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola és Gimnázium

Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest

Budenz József Általános Iskola és Gimnázium, Budapest

BVHSzC Semmelweis Ignác Szakképző Iskolája

Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár

Corvin Mátyás Gimnázium és Szakközépiskola

Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium, Budapest

Eötvös Loránd Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium, Kaposvár

Eötvös József Gimnázium, Budapest

Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium, Miskolc

Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc

Horváth Mihály Gimnázium, Szentes

Jedlik Ányos Gimnázium

Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium, Győr

Kecskeméti Református Gimnázium, Kecskemét

Kempelen Farkas Gazdasági, Vendéglátó, Idegenforgalmi Alapítványi Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Lehel Vezér Gimnázium

Leőwey Klára Gimnázium, Pécs

Lippai János Mezőgazdasági Szakképző Iskola

Lorántffy Zsuzsanna Református Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kaposvár

Lovassy László Gimnázium

Magyarországi Németek Általános Művelődési Központjának Gimnáziuma, Baja

Mezőtúri Református Kollégium, Gimnázium, Szakközépiskola és Általános Iskola, Mezőtúr

Nyíregyházi Evangélikus Kossuth Lajos Gimnázium, Nyíregyháza

Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Orosháza

Orsolya Rendi Szent Angéla Általános Iskola és Gimnázium, Budapest

Padányi Katolikus Iskola, Veszprém

Pannon Oktatási Központ Gimnázium

Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és Óvoda

Petrik Lajos Két Tanítási Nyelvű Vegyipari, Környezetvédelmi és Informatikai Szakközépiskola, Budapest

Piarista Gimnázium, Budapest

Prohászka Ottokár Katolikus Gimnázium

Révai Miklós Gimnázium és Kollégium, Győr

Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona, Sárospatak

Somogy Megyei Perczel Mór Gimnázium, Siófok

Szalézi–Irinyi Középiskola, Nyergesújfalu

Széchenyi István Gimnázium, Dunaújváros

Szombathelyi Műszaki Szakképzési Centrum Gépipari és Informatikai Műszaki Szakközépiskolája, Szombathely

Szent István Gimnázium

Szinyei Merse Pál Gimnázium

Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár

Temesvári Pelbárt Ferences Gimnázium

Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium

Trefort Ágoston Szakközépiskola

Varga Katalin Gimnázium, Szolnok

Vörösmarty Mihály Gimnázium

Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnázium, Zalaegerszeg

 

Gratulálunk a kiváló iskoláknak!




Vissza  a főoldalra